Czyszczenie dachów i rynien

Czyszczenie dachów i rynien

Czyszczenie dachów

Prace takie jak czyszczenie dachów lub rynien należą do szczególnie niebezpiecznych, gdy wykonania podejmuje się osoba niedoświadczona. Wykonując czyszczenie samemu narażamy się na upadek z wysokości o który nietrudno na mokrej i śliskiej powierzchni.

Do wykonywania usług kierujemy wyłącznie zespoły doświadczonych fachowców, którzy wykonują prace w sposób rzetelny i skuteczny, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. 

W ramach usługi czyszczenia dachu usuwamy zanieczyszczenia komunikacyjne, zwalczamy florę dachową oraz stosujemy środki zapobiegające powstawaniu mchów, glonów i porostów. Zjawisko zanieczyszczania pokryć dachowych przez takie organizmy występuje niezależnie od rodzaju pokrycia dachowego, a ich rozwojowi sprzyja wilgotny klimat z częstymi opadami, lub zwyczajnie wiek pokrycia dachowego. Wykonujemy czyszczenie hydrodynamiczne pokryć dachowych, dezynfekcję mikrobiologiczną oraz impregnację  glonobójczą i grzybobójczą. Czyścimy struktury dachów również metodą niskociśnieniową przy użyciu wysokiej temperatury.

Stosujemy kilka różnych technologii czyszczenia dachów. Dobór jednej z nich jest zawsze uzależniony od rodzaju oraz stanu jego powierzchni. Jeśli jest taka możliwość korzystamy z systemu do czyszczenia powierzchni dachowych z poziomu 0, co jest najbezpieczniejszą metodą czyszczenia dachu.

 

Mycie dachów i rynien

Przy okazji czyszczenia dachu, warto wykonać również mycie rynien. Pracujemy na niezależnych systemach o dużej mocy dzięki którym odkurzanie zanieczyszczeń na wysokości nabiera zupełnie nowego znaczenia. Nowoczesne technologie pozwalają nam na wykonanie usługi czyszczenia rynien bez użycia rusztowań czy drabin. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wbudowaną kamerę która pozwala operatorowi na bieżący podgląd jakości wykonywanej usługi. Powyższe gwarantuje bezpieczeństwo wykonawcy prac jak i osób przebywających w obszarze roboczym budynku.

Zapewniamy bezpłatną wycenę usługi czyszczenia dachu i rynien. Nasi doradcy z przyjemnością zajmą się bezpłatną i niezobowiązującą wyceną wskazanej przez Państwa powierzchni. Czyszczenie dachów to nie jedyne usługi czyszczenia na wysokości, jakie mamy w ofercie. Wykonujemy również czyszczenie konstrukcji  i odkurzanie na wysokości hal, magazynów, silosów oraz innych trudno dostępnych miejsc. Wybierając firmę Inmago mają Państwo pewność, że powierzone zadania zostaną zrealizowane z najwyższą starannością i precyzją.

 

Zasięg terytorialny

Świadczymy usługi czyszczenia dachów i rynien na terenie całej południowej Polski, a w szczególności województwa śląskiego. Obsługujemy Klientów przede wszystkim z Katowic, Rybnika, Gliwic, Bielska i okolic. Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji oraz elastyczne godziny wykonania usługi czyszczenia dachu. Pracujemy również w weekendy oraz dni wolne od pracy. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z naszym przyjazdem do miejsca wykonania usługi.

 

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia

Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778