Czyszczenie rynien

Czyszczenie dachów i rynien

Czyszczenie pokryć dachowych

Prace takie jak czyszczenie dachu lub rynien należą do szczególnie niebezpiecznych, gdy wykonania podejmuje się osoba niedoświadczona. Wykonując czyszczenie samemu narażamy się na upadek z wysokości o który nietrudno na mokrej i śliskiej powierzchni.

Do wykonywania usług kierujemy wyłącznie zespoły doświadczonych fachowców, którzy wykonują prace w sposób rzetelny i skuteczny, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. 

W tym zakresie do naszych zadań należy zarówno usuwanie zanieczyszczeń komunikacyjnych jak i zwalczanie flory dachowej i zapobieganie powstawaniu: mchów, porostów i glonów. 

Zjawisko zanieczyszczania pokryć dachowych przez takie organizmy występuje niezależnie od rodzaju pokrycia dachowego, a ich rozwojowi sprzyja wilgotny klimat z częstymi opadami, lub zwyczajnie wiek pokrycia dachowego. Wykonujemy czyszczenie hydrodynamiczne pokryć dachowych, dezynfekcję mikrobiologiczną oraz impregnację glono- i grzybobójczą. Czyścimy struktury dachów również metodą niskociśnieniową przy użyciu wysokiej temperatury. Dobór technologi czyszczenia dachu jest zawsze uzależniony od rodzaju oraz stanu jego powierzchni.

W niektórych przypadkach zastosowanie ma posiadany przez nas system do czyszczenia powierzchni dachowych z poziomu 0, dzięki czemu praca może przebiegać jeszcze bezpieczniej. 

Czyszczenie rynien

Naszym klientom oferujemy usługę czyszczenia rynien. Pracujemy na niezależnych systemach o dużej mocy dzięki którym odkurzanie zanieczyszczeń na wysokości nabiera zupełnie nowego znaczenia. Nowoczesne technologie pozwalają nam na wykonanie usługi czyszczenia rynien bez użycia rusztowań czy drabin. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wbudowaną kamerę która pozwala operatorowi na bieżący podgląd jakości wykonywanej usługi. Powyższe gwarantuje bezpieczeństwo wykonawcy prac jak i osób przebywających w obszarze roboczym budynku.

Bezpłatna wycena 

Nasi doradcy z przyjemnością zajmą się bezpłatną i niezobowiązującą wyceną wskazanej przez Państwa powierzchni.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą usług czyszczenia na wysokości np : 

Mycie okien na wysokości

Czyszczenie elewacji

Zasięg terytorialny

Świadczymy usługi mycia oraz czyszczenia na terenie całej południowej Polski

Całe województwo śląskie np.  (Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Mikołów, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Zawiercie, Lubliniec, Cieszyn, Żywiec, Bielsko Biała, Pszczyna)

oraz województwa : Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji w elastycznych godzinach wykonania, również w weekendy oraz dni wolne od pracy

Dojazd do Klienta 

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia

Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897
KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m. Gliwice

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778

Stosujemy niezależny system do mycia okien

Dynamiczny rozwój nowoczesnego budownictwa spowodował wzrost zapotrzebowania na usługi profesjonalnego mycia okien oraz innych trudno dostępnych powierzchni szklanych. 

Wychodząc temu na przeciw jako jedna z nielicznych firm w Polsce wyposażyliśmy się w najbardziej zaawansowany oraz niezależny system do czyszczenia na wysokości z funkcją podgrzewania wody. Specjalistyczne urządzenie zamontowane jest na stałe na jednym z naszych samochodów. Wyposażone jest we własne zasilanie oraz zbiornik na wodę, co oznacza, że nasze usługi jesteśmy w stanie wykonać zarówno niezależnie od warunków przyłączeniowych w Państwa obiekcie jak i godzin pracy Państwa firmy. Zasięg roboczy od samochodu do czyszczonej powierzchni może wynosić nawet 400 metrów.

System IONIC ZERO PPB wykorzystywany w naszej firmie jest jedynym urządzeniem tego typu, który posiada oznaczenie CE czyli potwierdzenie przejścia testów bezpieczeństwa i spełnienia standardów uznawanych przez międzynarodowe organizacje. 

Stosowane przez nas urządzenia pozwalają na mycie trudno dostępnych okien / elewacji szklanych , do wysokości aż 22 m bez konieczności stosowania podnośników. Niezależnie od tego z powodzeniem realizujemy usługi przy wykonaniu których konieczne jest wykorzystanie technik dostępu linowego.

Powyższe w połączeniu ze starannym wykonaniem gwarantuje nieporównywalną jakość oraz zapewnia utrzymanie czystości okien nawet do 3 razy dłużej niż w przypadku zastosowania metod tradycyjnych. 

Miliard różnic w jakości

Stosowany przez nas System  Reach & Wash, system ZeroTM firmy Ionic, wytwarza wodę zawierająca zero cząstek na bilion (0ppb) i wyznacza nowy, złoty standard w usługach mycia okien i powierzchni szklanych.

Woda 0 PPB jest tysiąc razy czystsza niż woda o wskaźniku 0 PPM powszechnie znana jako demineralizowana.

Czysta woda usuwa zanieczyszczenia poprzez ich rozpuszczanie, to woda 0 PPB jest w stanie usunąć dużo więcej zanieczyszczeń niż woda 0ppm. Oznacza to szybsze czyszczenie, zwłaszcza tam, gdzie powierzchnia czyszczona jest rzadko. 

Inne systemy usuwają z wody jedynie zanieczyszczenia stałe, stosowany przez nas system Zero natomiast usuwa zarówno zanieczyszczenia stałe, jak i organiczne (np. bakterie). W efekcie woda jest nie tylko tysiąc razy czystsza niż woda demineralizowana, ale również jest wolna od mikro-organizmów takich jak bakterie legionelli i innych, co bezpośrednio przedkłada się na jakość usługi mycia okien

Lepsza moc czyszcząca

Gdy budżety właścicieli budynków na utrzymanie czystości są pomniejszane, częstotliwość mycia okien / powierzchni szklanych może być zmniejszona do jednorazowego mycia w roku. Oznacza to bardziej zabrudzone powierzchnie okien. Teraz nie potrzebujesz już zwiększać budżetu na pokrycie dodatkowego czasu na doczyszczenie. Powszechnie wiadomo że używanie ciepłej wody do czyszczenia daje lepsze rezultaty. Podgrzana ultra czysta woda ma mniejszą gęstość, dzięki czemu silniej absorbuje zanieczyszczenia i znacznie szybciej wysycha, zatem jest znacznie skuteczniejsza w procesie mycia. Ciepła woda z łatwością usuwa bieżące zanieczyszczenia, ale również radzi sobie z uporczywym brudem. Doskonale spisuje się zimą jak również latem, kiedy zimna woda zbyt szybko paruje ze spieczonych słońcem powierzchni szklanych, uniemożliwiając proces czyszczenia. Jeśli żądasz najlepszych efektów, nasza oferta jest dla Ciebie.

Można zastanawiać się nad potrzebą stosowania tak idealnie czystej wody oraz nad tym jak przekłada się na korzyści przy myciu okien czy elewacji szklanych. 

Nasi klienci, którzy skorzystali z usług mycia okien / elewacji szklanych natychmiast zauważyli efekt nie osiągalny dla metod tradycyjnych

 Siłę czyszczącą ultra czystej wody tj. 0PPB należy zobaczyć, aby uwierzyć!

 

Zasięg terytorialny

Obsługujemy klientów głównie z obszaru południowej Polski (Śląskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie). Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji w elastycznych godzinach wykonania, również w weekendy oraz dni wolne od pracy

Dojazd do Klienta 

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia
Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą