Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej w województwie Śląskim

Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej w Rybniku i innych miastach południowej Polski. Wykonujemy czyszczenie powierzchni wykonanych z kamienia, granitu, cegły, klinkieru, betonu i piaskowca. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi przy użyciu nowoczesnych systemów myjących. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz bezpłatny kosztorys zamówienia. Nasi klienci nie ponoszą również żadnych kosztów związanych z dojazdem na miejsce wykonania usługi.

Czyszczenie kostki brukowej metodą hydrodynamiczną

Usługi związane z czyszczeniem kostki brukowej wykonujemy przy użyciu metody hydrodynamicznej z wykorzystaniem urządzeń wysokociśnieniowych z niezależnym zasilaniem spalinowym. Czyszczenie hydrodynamiczne, bez użycia środków chemicznych, pozwala na usunięcie silnych zanieczyszczeń komunikacyjnych oraz doskonale sprawdza się w  sytuacjach, gdzie konieczne jest usunięcie mchu oraz chwastów wyrastających ze spoin kostki brukowej.

Niezależny napęd spalinowy naszych urządzeń niweluje potencjalne problemy z prądem, jest wygodny oraz nie naraża naszych klientów na dodatkowe koszty. 

W przypadku silnych, tłustych zabrudzeń, stosujemy chemiczne środki niskopieniące. Czyszczenie kostki brukowej w Gliwicach odbywa się przy pomocy w pełni biodegradowalnych krystalizujących zanieczyszczenia preparatów oraz urządzeń generujących strumień wody o temperaturze do 150 stopni Celsjusza. Taki zabieg, często powtarzany dwukrotnie, gwarantuje niemal całkowite odtłuszczenie, nawet tak chłonnej powierzchni, jaką jest kostka brukowa.

Jakie zanieczyszczenia usuwamy ?

Oferujemy usługi czyszczenia kostki brukowej oraz granitowej z zanieczyszczeń:

  • komunikacyjnych,
  • biologicznych (mchy, porosty),
  • plam z rdzy,
  • plam z olejów, smarów, paliw ciekłych,
  • gum do żucia.

Bezpłatne uzupełnianie ubytków

Po wykonanej usłudze czyszczenia ubytki w spoinach uzupełniamy bezpłatnie dekoracyjnym piaskiem kwarcowym dostarczanym przez naszych pracowników. Po czyszczeniu kostki granitowej spoiny uzupełniane są kruszywem granitowym lub bazaltowym w zależności od upodobań klienta. 

Na życzenie wykonujemy również konserwacje Polbruku, która ma na celu zabezpieczenie powierzchni przed ponownym zabrudzeniem.

Zasięg terytorialny

Zasięg terytorialny naszych usług wykracza daleko poza Rybnik i okolice. Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej w Katowicach , Gliwicach, Częstochowie oraz innych miastach na Śląsku. Obsługujemy również klientów z województwa małopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług.

Zapraszamy również do wypełnienia formularza bezpłatnej wyceny.  

Czyszczenie kostki brukowej i ogrodzeń

Czy wiesz, że czyszczenie kostki brukowej zapobiega jej przedwczesnej degradacji ?

Oferujemy profesjonalne czyszczenie bruku oraz uzupełnianie spoin

Możesz nam zaufać

Zrealizowaliśmy już tysiące, skomplikowanych zleceń

Zasięg działania

Zasięg działania

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji.

Zaawansowany park maszyn

Zaawansowany park maszyn

Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby zapewnić Ci terminowość oraz najwyższą jakość usług

Doświadczenie

Doświadczenie

Tysiące zrealizowanych zleceń to wiedza którą posiadamy, dzięki niej realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia

Korzystne warunki cenowe

Korzystne warunki cenowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy uczciwe i przewidywalne warunki cenowe

Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi ?

Oferujemy bezpłatną wycenę On Line