Mycie okien

Mycie okien na wysokościach i czyszczenie elewacji szklanych

Skuteczne czyszczenie powierzchni szklanych

Nowoczesne budynki z dużymi przeszkleniami, a takich powstaje obecnie coraz więcej, wymagają regularnego stosowania takich zabiegów jak mycie okien oraz innych powierzchni szklanych.

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na rynku na takie usługi, jest nasz zaawansowany technologicznie niezależny system do czyszczenia na wysokości z funkcją podgrzewania wody. Jak on działa? Na naszym samochodzie zamontowane jest na stałe urządzenie do mycia okien i elewacji szklanych, system posiada własne zasilanie i zbiornik na wodę. Dostosowujemy nasze usługi do warunków przyłączeniowych w danym obiekcie oraz do godzin pracy firmy.
Zasięg roboczy od samochodu do czyszczonej powierzchni może wynosić nawet 400 metrów.

System IONIC ZERO PPB jest jedynym urządzeniem tego typu posiadającym oznaczenie CE, dzięki temu, że przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa i spełnia wymogi międzynarodowych standardów.

Bez trudu wykonamy mycie trudno dostępnych okien i czyszczenie elewacji szklanych do wysokości nawet 22 metrów, bez konieczności stosowania podnośników. Realizujemy też usługi, w przypadku których konieczne jest stosowanie technik dostępu linowego.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki wykorzystywanym przez nas innowacyjnym metodom mycia i czyszczenia okna i powierzchnie szklane zachowują czystość nawet 3 razy dłużej niż w przypadku stosowania technik tradycyjnych.

Miliard różnic w jakości

Stosowany przez nas System ZeroTM firmy Ionic, wytwarza wodę zawierająca zero cząstek na bilion (0ppb). Dzięki temu wyznaczamy nowy, złoty standard w usługach mycia okien i powierzchni szklanych.

Woda 0 PPB jest tysiąc razy czystsza niż woda o wskaźniku 0 PPM powszechnie znana jako demineralizowana.

Czysta woda usuwa zanieczyszczenia poprzez ich rozpuszczanie, woda 0 PPB jest w stanie usunąć dużo więcej zanieczyszczeń niż woda 0ppm. Oznacza to szybsze czyszczenie, zwłaszcza tam, gdzie powierzchnia czyszczona jest rzadko.
Inne systemy usuwają z wody jedynie zanieczyszczenia stałe. Stosowany przez nas system Zero natomiast usuwa zarówno zanieczyszczenia stałe, jak i organiczne (np. bakterie). W efekcie woda jest nie tylko tysiąc razy czystsza niż woda demineralizowana. Jest także wolna od mikroorganizmów takich jak bakterie legionelli i innych, co bezpośrednio przedkłada się na jakość usługi mycia okien

Lepsza moc czyszcząca

Jeśli w związku z cięciami wydatków na mycie okien i powierzchni szklanych w budynkach, usługi te są ograniczane do tylko jednego mycia w ciągu roku, może to poważnie odbić się na wyglądzie okien i całego budynku.

Ale dzięki zastosowaniu przy myciu takiej technologii jak nasza, można tego uniknąć. Wykorzystywana przez nas podgrzana ultraczysta woda ma mniejszą gęstość, co sprawia, że skuteczniej absorbuje zanieczyszczenia i szybciej wysycha.

Za pomocą ciepłej wody można usuwać ze szklanych powierzchni nie tylko bieżące zanieczyszczenia, ale też uporczywy brud. Metoda ta z powodzeniem jest wykorzystywana zarówno zimą, jak i latem.

Polecamy nasze usługi Klientom oczekującym najlepszych efektów mycia okien oraz elewacji szklanych. Efekt naszej pracy widoczny jest od razu.

Państwo również mają okazję przekonać się o sile czyszczącej ultraczystej wody tj. 0PPB.

Zasięg terytorialny

Świadczymy usługi mycia oraz czyszczenia na terenie całej południowej Polski

Całe województwo śląskie np.  (Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Mikołów, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Zawiercie, Lubliniec, Cieszyn, Żywiec, Bielsko Biała, Pszczyna)

oraz województwa : Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji w elastycznych godzinach wykonania, również w weekendy oraz dni wolne od pracy

Dojazd do Klienta

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia

Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą

 

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778