Mycie okien

Mycie szyb, elewacji szklanych

Niezależność

Dynamiczny rozwój nowoczesnego budownictwa spowodował wzrost zapotrzebowania na usługę profesjonalnego mycia trudno dostępnych powierzchni szklanych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce dysponujemy najbardziej zaawansowanym oraz niezależnym systemem do prac na wysokości z funkcją podgrzewania wody. Powyższe w połączeniu ze starannym wykonaniem zapewnia nieporównywalną jakość oraz zapewnia utrzymanie czystości okien nawet do 3 razy dłużej niż w przypadku zastosowania metod tradycyjnych. System IONIC ZERO PPB wykorzystywany w naszej firmie jest jedynym urządzeniem tego typu, który posiada oznaczenie CE czyli potwierdzenie przejścia testów bezpieczeństwa i spełnienia standardów uznawanych przez międzynarodowe organizacje. Stosowane przez nas urządzenia pozwalają na mycie powierzchni trudno dostępnych, do wysokości 22 m bez konieczności stosowania podnośników. Niezależnie od tego chętnie podejmujemy się wyzwań przy których konieczne jest wykorzystanie technik dostępu linowego.

Miliard różnic

Stosujemy obecnie najbardziej zaawansowany system Reach & Wash, system ZeroTM firmy Ionic, wytwarza wodę zawierająca zero cząstek na bilion (0ppb) i wyznacza nowy, złoty standard. Woda 0 PPB jest tysiąc razy czystsza niż woda o wskaźniku 0 PPM, a ponieważ czysta woda usuwa zanieczyszczenia poprzez ich rozpuszczanie, to woda 0PPB jest w stanie usunąć dużo więcej zanieczyszczeń niż woda 0ppm. Oznacza to szybsze czyszczenie, zwłaszcza tam, gdzie powierzchnia czyszczona jest rzadko. Inne systemy usuwają z wody jedynie zanieczyszczenia stałe, stosowany przez nas system Zero natomiast usuwa zarówno zanieczyszczenia stałe, jak i organiczne (np. bakterie). W efekcie woda jest nie tylko tysiąc razy czystsza niż woda demineralizowana, ale również jest wolna od mikro-organizmów takich jak bakterie legionelli i innych.

Lepsza moc czyszcząca

Gdy budżety właścicieli budynków na utrzymanie czystości są pomniejszane, częstotliwość czyszczenia okien może być zmniejszona do jednorazowego mycia w roku. Oznacza to bardziej zabrudzone powierzchnie okien. Teraz nie potrzebujesz już zwiększać budżetu na pokrycie dodatkowego czasu na doczyszczenie. Wszyscy wiedzą, że używanie ciepłej wody do czyszczenia daje lepsze rezultaty. Podgrzana ultra czysta woda ma mniejszą gęstość, dzięki czemu silniej absorbuje zanieczyszczenia i znacznie szybciej wysycha, zatem jest znacznie skuteczniejsza w procesie mycia. Ciepła woda z łatwością usuwa bieżące zanieczyszczenia, ale również radzi sobie z uporczywym brudem. Doskonale spisuje się zimą jak również latem, kiedy zimna woda zbyt szybko paruje ze spieczonych słońcem powierzchni szklanych, uniemożliwiając proces czyszczenia. Jeśli żądasz najlepszych efektów, nasza oferta jest dla Ciebie.

Można zastanawiać się nad potrzebą stosowania tak idealnie czystej wody oraz nad tym jak przekłada się na korzyści przy myciu. Ci, którzy zdecydują się na usługę przy użyciu wody 0PPB do mycia okien zobaczą natychmiast efekt nie osiągalny dla zwykłej wody. Siłę czyszczącą ultra czystej wody tj. 0PPB należy zobaczyć, aby uwierzyć!

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto i Wilda VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778