Mycie okien

Mycie szyb, elewacji szklanych

Mycie okien, powierzchni szklanych

Dynamiczny rozwój nowoczesnego budownictwa spowodował wzrost zapotrzebowania na usługi takie jak mycie okien oraz innych trudno dostępnych powierzchni szklanych.

Wychodząc temu na przeciw jako jedna z nielicznych firm w Polsce wyposażyliśmy się w najbardziej zaawansowany oraz niezależny system do czyszczenia na wysokości z funkcją podgrzewania wody. 

Specjalistyczne urządzenie zamontowane jest na stałe na jednym z naszych samochodów. Mycie okien przy użyciu  systemu wyposażonego we własne zasilanie oraz zbiornik na wodę oznacza, że nasze usługi jesteśmy w stanie wykonać zarówno niezależnie od warunków przyłączeniowych w Państwa obiekcie jak i godzin pracy Państwa firmy. 

Zasięg roboczy od samochodu do czyszczonej powierzchni może wynosić nawet 400 metrów.

System IONIC ZERO PPB wykorzystywany w naszej firmie jest jedynym urządzeniem tego typu, który posiada oznaczenie CE czyli potwierdzenie przejścia testów bezpieczeństwa i spełnienia standardów uznawanych przez międzynarodowe organizacje. 

Stosowane przez nas urządzenia pozwalają na mycie trudno dostępnych okien / elewacji szklanych , do wysokości aż 22 m bez konieczności stosowania podnośników. Niezależnie od tego z powodzeniem realizujemy usługi przy wykonaniu których konieczne jest wykorzystanie technik dostępu linowego.

Powyższe w połączeniu ze starannym wykonaniem gwarantuje nieporównywalną jakość oraz zapewnia utrzymanie czystości okien nawet do 3 razy dłużej niż w przypadku zastosowania metod tradycyjnych. 

Miliard różnic w jakości

Stosowany przez nas System ZeroTM firmy Ionic, wytwarza wodę zawierająca zero cząstek na bilion (0ppb). Dzięki temu wyznaczamy nowy, złoty standard w usługach mycia okien i powierzchni szklanych.

Woda 0 PPB jest tysiąc razy czystsza niż woda o wskaźniku 0 PPM powszechnie znana jako demineralizowana.

Czysta woda usuwa zanieczyszczenia poprzez ich rozpuszczanie, to woda 0 PPB jest w stanie usunąć dużo więcej zanieczyszczeń niż woda 0ppm. Oznacza to szybsze czyszczenie, zwłaszcza tam, gdzie powierzchnia czyszczona jest rzadko. 

Inne systemy usuwają z wody jedynie zanieczyszczenia stałe. Stosowany przez nas system Zero natomiast usuwa zarówno zanieczyszczenia stałe, jak i organiczne (np. bakterie). W efekcie woda jest nie tylko tysiąc razy czystsza niż woda demineralizowana.  Jest także wolna od mikro-organizmów takich jak bakterie legionelli i innych, co bezpośrednio przedkłada się na jakość usługi mycia okien

Lepsza moc czyszcząca

Gdy budżety właścicieli budynków na utrzymanie czystości są pomniejszane, częstotliwość mycia okien / powierzchni szklanych może być zmniejszona do jednorazowego mycia w roku. Oznacza to bardziej zabrudzone powierzchnie okien. 

Teraz nie potrzebujesz już zwiększać budżetu na pokrycie dodatkowego czasu na doczyszczenie. Powszechnie wiadomo że używanie ciepłej wody do czyszczenia daje lepsze rezultaty. Podgrzana ultra czysta woda ma mniejszą gęstość, dzięki czemu silniej absorbuje zanieczyszczenia i znacznie szybciej wysycha, zatem jest znacznie skuteczniejsza w procesie mycia. 

Ciepła woda z łatwością usuwa bieżące zanieczyszczenia, ale również radzi sobie z uporczywym brudem. Doskonale spisuje się zimą jak również latem, kiedy zimna woda zbyt szybko paruje ze spieczonych słońcem powierzchni szklanych, uniemożliwiając proces czyszczenia. 

Jeśli żądasz najlepszych efektów, nasza oferta jest dla Ciebie.

Można zastanawiać się nad potrzebą stosowania tak idealnie czystej wody oraz nad tym jak przekłada się na korzyści przy myciu okien czy elewacji szklanych. 

Nasi klienci, którzy skorzystali z usług mycia okien / elewacji szklanych natychmiast zauważyli efekt nie osiągalny dla metod tradycyjnych

 Siłę czyszczącą ultra czystej wody tj. 0PPB należy zobaczyć, aby uwierzyć!

 

Zasięg terytorialny

Świadczymy usługi mycia oraz czyszczenia na terenie całej południowej Polski

Całe województwo śląskie np.  (Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Mikołów, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Zawiercie, Lubliniec, Cieszyn, Żywiec, Bielsko Biała, Pszczyna)

oraz województwa : Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji w elastycznych godzinach wykonania, również w weekendy oraz dni wolne od pracy

Dojazd do Klienta 

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia

Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą

 

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897
KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m. Gliwice

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778