Czyszczenie wykładzin i mebli tapicerowanych

Czyszczenie wykładzin w Katowicach i okolicy

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem wykładzin w Katowicach i wszystkich innych miastach południowej Polski, m.in. Gliwicach i Rybniku. 

Regularne dbanie o utrzymanie porządku tkanin przy pomocy stosowanych przez nas certyfikowanych urządzeń przyczynia się do przedłużenia terminu ich żywotności, ponieważ usuwane są plamy, tłuszcz, piasek, a przede wszystkim bakterie i roztocza. Okresowe czyszczenie wykładzin to nie tylko walory estetyczne, ale także dbałość o zdrowie użytkowników. W celu zapewnienia porządku, estetyki i zdrowia specjalistyczne czyszczenie wykładzin powinno się odbywać minimum raz w roku.

Czyszczenie wykładzin w Gliwicach – jakie metody wykorzystujemy?

Wykonując usługę czyszczenia wykładzin w np. Gliwicach, stosujemy wyłącznie hypoalergiczne produkty najwyższej klasy i bezpieczeństwa. Oferujemy pranie wykładzin zarówno przy pomocy wysokiej klasy ekstraktorów z funkcją podgrzewania wody, jak i czyszczenie na półsucho oraz sucho. Wybór metody czyszczenia jest ściśle związany ze stopniem zabrudzenia oraz rytmem pracy w objętych usługą pomieszczeniach.

Polecaną przez nas metodą na efektywne pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z wykładzin jest czyszczenie ekstrakcyjne, które pod względem skuteczności deklasuje inne techniki czyszczące. Wielokrotne płukanie powierzchni gwarantuje usunięcie zabrudzeń z podłoża wykładziny. Czyszczenie wykładzin tą metodą możliwe jest w warunkach pozwalających na wyłączenie czyszczonych powierzchni na kilka godzin, czyli do momentu ich całkowitego wyschnięcia. 

Z jakich zabrudzeń czyścimy wykładziny?

Podczas realizacji usług związanych z czyszczeniem wykładzin w Rybniku usuwamy z ich powierzchni wszelkie zabrudzenia komunikacyjne, olejowe (tłuste plamy), plamy z żywności, kawy oraz gumy do żucia. Wszystkim klientom oferujemy również impregnację wykładzin oraz mebli tapicerowanych. 

Zainteresowani mogą skorzystać także z mycia okien na wysokości  lub maszynowego doczyszczania posadzek.

Powyższe usługi są kierowane wyłącznie dla podmiotów komercyjnych oraz instytucji publicznych. 

Zasięg terytorialny

Nasze usługi kierujemy do wszystkich komercyjnych klientów z Katowic, Gliwic, Rybnika oraz pozostałych miast na Śląsku. Nie ograniczamy się jednak tylko do województwa śląskiego, ponieważ usługę czyszczenia wykładzin oferujemy również osobom z Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Nasi klienci nie ponoszą dodatkowych opłat związanych z dojazdem na miejsce realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778

Zasięg

Siedziba główna:

  • Woj. Śląskie – Wodzisław Śląski, ul. Ks. E. Kasperczyka 58

Oddziały:

  • Woj. Dolnośląskie Wrocław, ul. Reymonta
  • Woj. Lubelskie – Lublin ul. 3 Maja
  • Woj. Łódzkie – Łódź, ul. Piłsudskiego
  • Woj. Małopolskie – Kraków, ul. Zakopiańska
  • Woj. Opolskie – Opole, ul. Wrocławska
  • Woj. Świętokrzyskie – Kielce, ul.  Sandomierska