Czyszczenie suchym lodem

Czyszczenie suchym lodem

Korzystamy z innowacyjnej technologii czyszczenia suchym lodem, która znajduje szerokie spektrum zastosowania w wielu gałęziach przemysłu.

Wykorzystywany w procesie czyszczenia suchy lód nie ma właściwości ściernych, nie powoduje zużywania czyszczonej powierzchni i nie tworzy dodatkowych odpadów wymagających usuwania. System można bardzo łatwo również przetransportować do urządzeń — czyszczenie odbywa się na miejscu, bez ryzykownej i pracochłonnej obsługi materiałowej. Sotosowana przez nas technologia czyszczenia suchym lodem jest logicznym wyborem, gdy nie jest wymagane uzyskanie szorstkiej powierzchni.

Czyścimy wszelkiego rodzaju formy, maszyny i urządzenia (w przemyśle spożywczym, motoryzacyjnym, gumowym, metalowym, tworzyw sztucznych i aluminiowych itp.), maszyny drukarskie, turbiny i transformatory w sektorze energetycznym, fasady i elewacje w budownictwie, usuwamy woski i lakiery z podłóg, sadze oraz okopcenia po pożarach.

Zasięg terytorialny

Świadczymy usługi mycia oraz czyszczenia na terenie całej południowej Polski

Całe województwo śląskie np.  (Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Mikołów, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Zawiercie, Lubliniec, Cieszyn, Żywiec, Bielsko Biała, Pszczyna)

oraz województwa : Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji w elastycznych godzinach wykonania, również w weekendy oraz dni wolne od pracy

Dojazd do Klienta

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia

Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778