Czyszczenie kostki brukowej w Katowicach

Czyszczenie kostki brukowej w Katowicach

Świadczymy usługi czyszczenia kostki brukowej w Katowicach i innych okolicznych miastach. Czyścimy powierzchnie zarówno z tradycyjnych zabrudzeń komunikacyjnych, jak i trudnych do usunięcia plam z oleju czy smaru. Zapewniamy skuteczną walkę z osadzającymi się na kostce mikroorganizmami. Usuwamy plamy z rdzy oraz nieestetycznie wyglądających gum do żucia. Ogół prac wykonujemy szybko, sprawnie i przy użyciu nowoczesnych metod. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na realizację zlecenia.

W jaki sposób oczyszczamy kostkę brukową?

Ogół usług związanych z czyszczeniem kostki brukowej w Gliwicach wykonujemy przy użyciu wysoce skutecznej metody hydrodynamicznej. Polega ona na myciu powierzchni wodą znajdującą się pod dużym ciśnieniem. Z reguły nie używa się do tego żadnych środków chemicznych, ponieważ wysokie ciśnienie wody samo w sobie pozwala na skuteczne pozbycie się trudnych zabrudzeń w krótkim czasie. W przypadku szczególnie trudnych do usunięcia plam stosujemy niskopieniące, w pełni biodegradowalne detergenty o bezpiecznym dla powierzchni składzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć wszystkie zabrudzenia, nie powodując przy tym dużych ubytków w kostce. Jeśli takie ubytki jednak się pojawią, bezpłatnie uzupełniamy je dekoracyjnym piaskiem kwarcowym.

Zasięg terytorialny naszych usług

Usługi związane z myciem kostki brukowej oferujemy wszystkim mieszkańcom Katowic oraz innych miast konurbacji górnośląskiej. Poza tym zajmujemy się też czyszczeniem kostki brukowej w Częstochowie, Wodzisławiu Śląskim, Cieszynie, Żywcu i pozostałych miastach województwa śląskiego. Obsługujemy także klientów z Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Wszystkim zainteresowanym polecamy skorzystanie z oferty czyszczenia wykładzin i mebli tapicerowanych. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Czyszczenie kostki brukowej

Czy wiesz, że czyszczenie elewacji jest doskonałą alternatywą malowania ?

Oferujemy profesjonalne, niskociśnieniowe czyszczenie oraz zabezpieczenie elewacji

Możesz nam zaufać

Zrealizowaliśmy już tysiące, skomplikowanych zleceń

Zasięg działania

Zasięg działania

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji.

Zaawansowany park maszyn

Zaawansowany park maszyn

Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby zapewnić Ci terminowość oraz najwyższą jakość usług

Doświadczenie

Doświadczenie

Tysiące zrealizowanych zleceń to wiedza którą posiadamy, dzięki niej realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia

Korzystne warunki cenowe

Korzystne warunki cenowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy uczciwe i przewidywalne warunki cenowe

Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi ?

Oferujemy bezpłatną wycenę On Line