Czyszczenie kostki brukowej w Katowicach

Czyszczenie kostki brukowej w Katowicach

Świadczymy usługi czyszczenia kostki brukowej w Katowicach i innych okolicznych miastach. Czyścimy powierzchnie zarówno z tradycyjnych zabrudzeń komunikacyjnych, jak i trudnych do usunięcia plam z oleju czy smaru. Zapewniamy skuteczną walkę z osadzającymi się na kostce mikroorganizmami. Usuwamy plamy z rdzy oraz nieestetycznie wyglądających gum do żucia. Ogół prac wykonujemy szybko, sprawnie i przy użyciu nowoczesnych metod. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na realizację zlecenia.

W jaki sposób oczyszczamy kostkę brukową?

Ogół usług związanych z czyszczeniem kostki brukowej w Gliwicach wykonujemy przy użyciu wysoce skutecznej metody hydrodynamicznej. Polega ona na myciu powierzchni wodą znajdującą się pod dużym ciśnieniem. Z reguły nie używa się do tego żadnych środków chemicznych, ponieważ wysokie ciśnienie wody samo w sobie pozwala na skuteczne pozbycie się trudnych zabrudzeń w krótkim czasie. W przypadku szczególnie trudnych do usunięcia plam stosujemy niskopieniące, w pełni biodegradowalne detergenty o bezpiecznym dla powierzchni składzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć wszystkie zabrudzenia, nie powodując przy tym dużych ubytków w kostce. Jeśli takie ubytki jednak się pojawią, bezpłatnie uzupełniamy je dekoracyjnym piaskiem kwarcowym.

Zasięg terytorialny naszych usług

Usługi związane z myciem kostki brukowej oferujemy wszystkim mieszkańcom Katowic oraz innych miast konurbacji górnośląskiej. Poza tym zajmujemy się też czyszczeniem kostki brukowej w Częstochowie, Wodzisławiu Śląskim, Cieszynie, Żywcu i pozostałych miastach województwa śląskiego. Obsługujemy także klientów z Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Wszystkim zainteresowanym polecamy skorzystanie z oferty czyszczenia wykładzin i mebli tapicerowanych. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778