Czyszczenie pokryć dachowych w Opolu

Czyszczenie pokryć dachowych w Opolu

Zajmujemy się czyszczeniem dachów w Opolu oraz innych miejscowościach w województwie małopolskim. Myjemy wszystkie dachy, bez względu na rodzaj pokrycia.  Wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne metody oparte na niezależnych systemach czyszczących. Zatrudniamy doświadczonych fachowców z odpowiednim obyciem w branży. Realizacja usług przebiega szybko i sprawnie. Gwarantujemy krótkie terminy oraz przystępne ceny.

Czyszczenie dachów różnymi metodami

Usługa czyszczenia dachów w Opolu wykonywana jest przez nas różnymi metodami w zależności od rodzaju pokrycia oraz stopnia zabrudzeń. Mocno zanieczyszczone  dachy myjemy techniką hydrodynamiczną z użyciem wody pod dużym ciśnieniem. Do mycia dachów pokrytych delikatnymi materiałami stosujemy metodę niskociśnieniową, polegającą na połączeniu specjalnie dobranych środków chemicznych oraz wody o podwyższonej temperaturze. Przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy dokładną analizę czyszczonych powierzchni w celu doboru właściwej metody myjącej. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi. Zapewniamy również bezpłatną wycenę.

Poza czyszczeniem dachów w Głubczycach i innych miastach województwa opolskiego zajmujemy się też m.in. odkurzaniem konstrukcji w halach, magazynach, silosach wieżowych oraz innych trudno dostępnych miejscach. Świadczymy także usługi mycia okien i doczyszczania posadzek. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Czyszczenie pokryć dachowych

Czy wiesz, że czyszczenie elewacji jest doskonałą alternatywą malowania ?

Oferujemy profesjonalne, niskociśnieniowe czyszczenie oraz zabezpieczenie elewacji

Możesz nam zaufać

Zrealizowaliśmy już tysiące, skomplikowanych zleceń

Zasięg działania

Zasięg działania

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji.

Zaawansowany park maszyn

Zaawansowany park maszyn

Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby zapewnić Ci terminowość oraz najwyższą jakość usług

Doświadczenie

Doświadczenie

Tysiące zrealizowanych zleceń to wiedza którą posiadamy, dzięki niej realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia

Korzystne warunki cenowe

Korzystne warunki cenowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy uczciwe i przewidywalne warunki cenowe

Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi ?

Oferujemy bezpłatną wycenę On Line