Czyszczenie dachów w Opolu

Czyszczenie dachów w Opolu

Zajmujemy się czyszczeniem dachów w Opolu oraz innych miejscowościach w województwie małopolskim. Myjemy wszystkie dachy, bez względu na rodzaj pokrycia.  Wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne metody oparte na niezależnych systemach czyszczących. Zatrudniamy doświadczonych fachowców z odpowiednim obyciem w branży. Realizacja usług przebiega szybko i sprawnie. Gwarantujemy krótkie terminy oraz przystępne ceny.

Czyszczenie dachów różnymi metodami

Usługa czyszczenia dachów w Opolu wykonywana jest przez nas różnymi metodami w zależności od rodzaju pokrycia oraz stopnia zabrudzeń. Mocno zanieczyszczone  dachy myjemy techniką hydrodynamiczną z użyciem wody pod dużym ciśnieniem. Do mycia dachów pokrytych delikatnymi materiałami stosujemy metodę niskociśnieniową, polegającą na połączeniu specjalnie dobranych środków chemicznych oraz wody o podwyższonej temperaturze. Przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy dokładną analizę czyszczonych powierzchni w celu doboru właściwej metody myjącej. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi. Zapewniamy również bezpłatną wycenę.

Poza czyszczeniem dachów w Głubczycach i innych miastach województwa opolskiego zajmujemy się też m.in. odkurzaniem konstrukcji w halach, magazynach, silosach wieżowych oraz innych trudno dostępnych miejscach. Świadczymy także usługi mycia okien i doczyszczania posadzek. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778