Utrzymanie czystości w obiektach

Utrzymanie czystości w obiektach

Czystość i higiena pomieszczeń w obiektach firmowych to bardzo ważny element, wpływający na wizerunek i sposób postrzegania firmy przez jej klientów. Schludne i uporządkowane pomieszczenia są swoistą wizytówką przedsiębiorstwa. Czyste biuro to także realizacja wymagań polskiego prawa zgodnie z którym, osoba zatrudniająca pracowników musi im zapewnić bezpieczeństwo i higienę pracy, a ponadto stanowi podstawę wydajnej i skutecznej pracy personelu. Systematyczne i dokładne sprzątanie biura niewątpliwie ma wpływ na stan zdrowia osób tam pracujących. Porządek w miejscu pracy daje poczucie ogólnego zorganizowania. Osoba pracująca w higienicznych warunkach jest efektywna, wydajniejsza i bardziej zmotywowana do wykonywania codziennych obowiązków.

W ramach obsługi nieruchomości pomagamy w codziennych obowiązkach, dbając o higienę i porządek wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach biurowych oraz przemysłowych. Nasza działalność obejmuje dwa obszary: sprzątanie standardowe i usługi specjalistyczne oferowane oddzielnie bądź w pakiecie premium. Zakres usług dostosowujemy do Ciebie, oferując indywidualną usługę utrzymania czystości zgodną z Twoim zapotrzebowaniem oraz oczekiwaniami. Stosujemy profesjonalny sprzęt, nowoczesne technologie i przede wszystkim zapewniamy przeszkoloną kadrę pracowniczą. Usługi wykonywane są w indywidualnie uzgodnionych godzinach, tak aby nie zakłócać pracy Twojej firmy. Skorzystanie z naszych usług zapewnia najwyższy standard obsługi, wyeliminuje konieczność nadzoru nad wykonywanymi pracami, jak również przyczyni się do obniżenia kosztów związanych z utrzymaniem czystości

Nasza oferta obejmuje:
  • specjalistyczną i kompleksową obsługę porządkową obiektów
  • usługi konserwacyjne
  • dezynsekcję, deratyzację

Od teraz możesz być pewny, że podjęta współpraca będzie realizowana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Minimalna wartość zamówienia

Minimalna wartość zamówienia wynosi 100zł. Podane ceny są cenami brutto. Płatność gotówką, kartą lub płatność odroczona.

Dojazd do Klienta

Dojazd na terenie województwa Śląskiego jest bezpłatny. Koszt dojazdu poza granice województwa ustalany indywidualnie.

Pozostała działalność​