Sprzedaż samochodów

Sprzedaż samochodów

W ramach naszej działalności posiadamy szeroką ofertę sprzedaży najwyższej jakości sprawdzonych samochodów renomowanych marek, zarówno w ramach sprzedaży detalicznej, jak również w ramach sprzedaży hurtowej. Posiadamy ofertę samochodów dostępnych w naszym salonie „od ręki”, jak również pozyskujemy pojazdy dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta z naszej bazy ponad 300 dostępnych i sprawdzonych pozycji. Wśród naszych propozycji znajdują się tylko pojazdy krajowe pochodzące z rekomendowanych i wiarygodnych źródeł mające wyłącznie jednego właściciela. Każdy pojazd ma udokumentowany przebieg, pełną dokumentacją serwisową oraz ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy. Gwarantujemy pewność zakupu. Celem zapewnienia najwyższego komfortu samochody poddajemy profesjonalnemu czyszczeniu.

Sprzedaż detaliczna

W ramach naszej oferty przedstawiamy do sprzedaży wyłącznie najwyższej jakości sprawdzone samochody renomowanych marek. Jeśli nasza oferta nie zawiera pojazdu, którego szukasz – zapraszamy do kontaktu celem omówienia Twoich potrzeb i wymagań – w naszej bazie ponad 300 dostępnych i sprawdzonych pozycji wyszukamy pojazd spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową pojazdów krajowych, wyposażamy floty firmowe w tym również w zakresie eksportu wewnątrzwspólnotowego. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia potrzeb Twojej firmy.

Poznaj najważniejsze zalety naszych samochodów:
  • pojazdy krajowe, pochodzące z rekomendowanych i wiarygodnych źródeł
  • wyłącznie jeden właściciel
  • udokumentowany przebieg, pełna dokumentacja serwisowa od zakupu u autoryzowanego dealera poprzez dokumentacje wszelkich napraw i przeglądów wykonywanych w certyfikowanych warsztatach
  • pełna ekspertyza rzeczoznawcy wykonana przez Dekra uwiarygodniająca stan techniczny pojazdu
  • pojazdy profesjonalnie wysprzątane i wyczyszczone

Zamówienia indywidualne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmujemy się poszukiwaniem oraz pozyskiwaniem pojazdów na zamówienie. Po omówieniu z Klientem jego wymagań, potrzeb oraz oczekiwań co do marki, modelu oraz właściwości pojazdu przystępujemy do poszukiwania samochodu w naszej bazie ponad 300 dostępnych ofert, sprawdzamy pojazd pod kątem stanu technicznego, a po dokonaniu akceptacji pozyskujemy oraz przygotowujemy do wydania Klientowi – w tym poddajemy profesjonalnemu czyszczeniu.

Pozostała działalność