Czyszczenie elewacji w Łodzi

Czyszczenie elewacji w Częstochowie

Zajmujemy się czyszczeniem elewacji w Częstochowiei innych okolicznych miejscowościach. Naszym klientom oferujemy usługę trójstopniowego czyszczenia powierzchni, na którą składa się dezynfekcja mikrobiologiczna, mycie ścian z użyciem wysokiej jakości środków chemicznych oraz wody pod niskim ciśnieniem, a także zabezpieczanie elewacji preparatami hydrofobowymi. Cały proces przebiega szybko i sprawnie. Zapewniamy elastyczne podejście co do terminu wykonania zlecenia. Pracujemy również w weekendy i dni wolne.

Czyszczenie elewacji w Zabrzu i Dąbrowie Górniczej

Klientom z południowej Polski oferujemy kompleksowe czyszczenie elewacji w Dąbrowie Górniczej. Usługi czyszczące wykonujemy metodą niskociśnieniową, która jest w pełni bezpieczna dla powierzchni ścian. Woda pod niskim ciśnieniem pozwala na skuteczne pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, nie powodując przy tym odbarwień farby czy odprysków tynku. Usuwamy zarówno tradycyjne zabrudzenia komunikacyjne, jak i trudne do usunięcia innymi metodami oleiste plamy. Gwarantujemy skuteczną walkę z mikroorganizmami osadzającymi się na ścianach domów. Podczas pracy nie używamy podnośników i drabin. Wszelkie czynności wykonujemy z poziomu ziemi. W ramach wykonanej usługi zapewniamy bezpłatne mycie okien od zewnątrz. Zatrudnienie profesjonalnej firmy do czyszczenia elewacji w Zabrzu to najlepszy sposób na pozbycie się uporczywych zabrudzeń z powierzchni ścian.

Wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem współpracy przypominamy, że firma Inmago zajmuje się również czyszczeniem dachów na Śląsku i w okolicach. Połączenie tej usługi z myciem elewacji i okien pozwala na kompleksowe wyczyszczenie zewnętrznej warstwy budynku podczas jednej wizyty fachowców. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778