Czyszczenie elewacji w Krakowie

Czyszczenie elewacji w Krakowie

Zajmujemy się czyszczeniem elewacji w Krakowie oraz pozostałych miastach w Małopolsce. Podczas realizacji usług stosujemy w pełni bezpieczną dla powierzchni technikę mycia niskociśnieniowego przy użyciu wody o podwyższonej temperaturze.

Doświadczona kadra pracownicza, dostęp do nowoczesnych urządzeń myjących oraz opatentowanych i niedostępnych w detalicznej sprzedaży środków czyszczących to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Jeśli zależy Ci nie tylko na elewacji czystej, ale i odpowiednio zabezpieczonej przed zabrudzeniami pojawiającymi się w przyszłości, zatrudnienie naszej firmy to najlepszy możliwy wybór.

Czyszczenie elewacji w małopolskim – zasięg terytorialny

Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, instytucji publicznych oraz właścicieli obiektów komercyjnych z całej Małopolski. Czyszczenie elewacji w małopolskim to obsługa klientów nie tylko z Krakowa, ale także Bierunia, Chrzanowa, Jaworzna, Olkusza, Oświęcimia, Wadowic, Myślenic, Wieliczki, Bochni, Miechowa, Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska, Gorlic, Nowego Sącza, Nowego Targu, Zakopanego i Suchej Beskidzkiej. Do współpracy zapraszamy też osoby mieszkające w środkowej Polsce. Oferujemy usługę czyszczenia elewacji w Łodzi oraz innych miastach województwa łódzkiego. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778