Czyszczenie elewacji w Katowicach

Czyszczenie elewacji w Katowicach

Zajmujemy się czyszczeniem elewacji w Katowicach oraz pozostałych miastach konurbacji górnośląskiej. Podczas realizacji usług wykorzystujemy wyłącznie bezpieczną dla powierzchni metodę niskociśnieniową polegającą na połączeniu specjalnie dobranych detergentów oraz wody o podwyższonej temperaturze. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń myjących i szeregu wysokiej jakości akcesoriów dozujących.

Jakie czynności wykonujemy w ramach usługi czyszczenia elewacji?

Świadczona przez nas usługa czyszczenia elewacji w Gliwicach i innych miastach Górnego Śląska obejmuje trzy etapy. Pracę rozpoczynamy od wykonania dokładnej dezynfekcji mikrobiologicznej, która ma za zadanie oczyścić powierzchnię ścian z mchów, glonów, porostów oraz innych groźnych dla elewacji elementów mikroflory. W drugim kroku czyścimy powierzchnię przy użyciu wysokiej jakości środków chemicznych oraz wody znajdującej się pod niskim ciśnieniem. Ostatnim etapem usługi jest zabezpieczenie elewacji preparatami hydrofobowymi. Polecamy zdecydować się na ten krok, aby mieć pewność, że wyczyszczona powierzchnia będzie odporna zarówno na osadzające się zanieczyszczenia komunikacyjne, jak i mikroorganizmy żywe. Kompleksowa usługa czyszczenia elewacji w Częstochowie to najlepszy sposób na pozbycie się brudu z zewnętrznej powierzchni ścian.

Zasięg terytorialny świadczonych przez nas usług wykracza daleko poza województwo śląskie. Naszym klientom oferujemy czyszczenie elewacji w Krakowie , Wrocławiu i wielu innych miastach południowej Polski. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje publiczne oraz podmioty komercyjne. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Pozostałe usługi

Nawiąż z nami kontakt

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Oferujemy doradztwo, rzetelną wycenę oraz bezpłatną i nie zobowiązującą prezentację jakości usług 

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897 KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m.Gliwice 

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778