Czyszczenie elewacji w Katowicach

Czyszczenie elewacji w Katowicach

Zajmujemy się czyszczeniem elewacji w Katowicach oraz pozostałych miastach konurbacji górnośląskiej. Podczas realizacji usług wykorzystujemy wyłącznie bezpieczną dla powierzchni metodę niskociśnieniową polegającą na połączeniu specjalnie dobranych detergentów oraz wody o podwyższonej temperaturze. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń myjących i szeregu wysokiej jakości akcesoriów dozujących.

Jakie czynności wykonujemy w ramach usługi czyszczenia elewacji?

Świadczona przez nas usługa czyszczenia elewacji w Gliwicach i innych miastach Górnego Śląska obejmuje trzy etapy. Pracę rozpoczynamy od wykonania dokładnej dezynfekcji mikrobiologicznej, która ma za zadanie oczyścić powierzchnię ścian z mchów, glonów, porostów oraz innych groźnych dla elewacji elementów mikroflory. W drugim kroku czyścimy powierzchnię przy użyciu wysokiej jakości środków chemicznych oraz wody znajdującej się pod niskim ciśnieniem. Ostatnim etapem usługi jest zabezpieczenie elewacji preparatami hydrofobowymi. Polecamy zdecydować się na ten krok, aby mieć pewność, że wyczyszczona powierzchnia będzie odporna zarówno na osadzające się zanieczyszczenia komunikacyjne, jak i mikroorganizmy żywe. Kompleksowa usługa czyszczenia elewacji w Częstochowie to najlepszy sposób na pozbycie się brudu z zewnętrznej powierzchni ścian.

Zasięg terytorialny świadczonych przez nas usług wykracza daleko poza województwo śląskie. Naszym klientom oferujemy czyszczenie elewacji w Krakowie , Wrocławiu i wielu innych miastach południowej Polski. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje publiczne oraz podmioty komercyjne. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Czyszczenie elewacji

Czy wiesz, że czyszczenie elewacji jest doskonałą alternatywą malowania ?

Oferujemy profesjonalne, niskociśnieniowe czyszczenie oraz zabezpieczenie elewacji

Możesz nam zaufać

Zrealizowaliśmy już tysiące, skomplikowanych zleceń

Zasięg działania

Zasięg działania

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji.

Zaawansowany park maszyn

Zaawansowany park maszyn

Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby zapewnić Ci terminowość oraz najwyższą jakość usług

Doświadczenie

Doświadczenie

Tysiące zrealizowanych zleceń to wiedza którą posiadamy, dzięki niej realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia

Korzystne warunki cenowe

Korzystne warunki cenowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy uczciwe i przewidywalne warunki cenowe

Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi ?

Oferujemy bezpłatną wycenę On Line