Czyszczenie elewacji w Bielsku-Białej

Czyszczenie elewacji w Bielsku-Białej

Zajmujemy się czyszczeniem elewacji w Bielsku-Białej i innych okolicznych miejscowościach. Naszym klientom oferujemy usługę trójstopniowego czyszczenia powierzchni, na którą składa się dezynfekcja mikrobiologiczna, mycie ścian z użyciem wysokiej jakości środków chemicznych oraz wody pod niskim ciśnieniem, a także zabezpieczanie elewacji preparatami hydrofobowymi. Cały proces przebiega szybko i sprawnie. Zapewniamy elastyczne podejście co do terminu wykonania zlecenia. Pracujemy również w weekendy i dni wolne.

Czyszczenie elewacji w Żywcu i Wiśle

Klientom z południowej Polski oferujemy kompleksowe czyszczenie elewacji w Żywcu. Usługi czyszczące wykonujemy metodą niskociśnieniową, która jest w pełni bezpieczna dla powierzchni ścian. Woda pod niskim ciśnieniem pozwala na skuteczne pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, nie powodując przy tym odbarwień farby czy odprysków tynku. Usuwamy zarówno tradycyjne zabrudzenia komunikacyjne, jak i trudne do usunięcia innymi metodami oleiste plamy. Gwarantujemy skuteczną walkę z mikroorganizmami osadzającymi się na ścianach domów. Podczas pracy nie używamy podnośników i drabin. Wszelkie czynności wykonujemy z poziomu ziemi. W ramach wykonanej usługi zapewniamy bezpłatne mycie okien od zewnątrz. Zatrudnienie profesjonalnej firmy do czyszczenia elewacji w Wiśle to najlepszy sposób na pozbycie się uporczywych zabrudzeń z powierzchni ścian.

Wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem współpracy przypominamy, że firma Inmago zajmuje się również czyszczeniem dachów na Śląsku i w okolicach. Połączenie tej usługi z myciem elewacji i okien pozwala na kompleksowe wyczyszczenie zewnętrznej warstwy budynku podczas jednej wizyty fachowców. Zachęcamy do kontaktu i wypełnienia formularza darmowej wyceny.

Czyszczenie elewacji

Czy wiesz, że czyszczenie elewacji jest doskonałą alternatywą malowania ?

Oferujemy profesjonalne, niskociśnieniowe czyszczenie oraz zabezpieczenie elewacji

Możesz nam zaufać

Zrealizowaliśmy już tysiące, skomplikowanych zleceń

Zasięg działania

Zasięg działania

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. 

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji.

Zaawansowany park maszyn

Zaawansowany park maszyn

Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby zapewnić Ci terminowość oraz najwyższą jakość usług

Doświadczenie

Doświadczenie

Tysiące zrealizowanych zleceń to wiedza którą posiadamy, dzięki niej realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia

Korzystne warunki cenowe

Korzystne warunki cenowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy uczciwe i przewidywalne warunki cenowe

Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi ?

Oferujemy bezpłatną wycenę On Line