Stacjonarna pralnia dywanów

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Wygodny system płatności

Pralnia dywanów

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych stacjonarnych pralni dywanów i wykładzin w regionie co z pewnością zagwarantuje Ci wysoką jakość usługi oraz prawidłowy proces suszenia materiału. Koszty transportu w obie strony, w tym wniesienia i rozłożenia wykładzin bądź mebli tapicerowanych leżą wyłącznie po naszej stronie.

Etapy czyszczenia dywanu:

1
IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Dywan fotografujemy, mierzymy, sprawdzamy stan techniczny oraz oznaczamy indywidualną metką. Identyfikujemy rodzaj materiału oraz dobieramy odpowiednie środki piorące.

2
TRZEPANIE MECHANICZNE

Trzepanie dywanu automatem o sile 48000 uderzeń na minutę szybko i skutecznie usunie całkowity brud nierozpuszczalny z dywanu.

3
PRANIE WSTĘPNE

Dywan umieszczany jest w specjalnym basenie w roztworze środka czyszczącego, gdzie jest całkowicie przemoczony. Proces trwa minimum 30-60 minut i pozwala rozpuścić brud z dywanu.

4
PRANIE ZASADNICZE

Doczyszczamy dywan wykorzystując szorowarkę orbitalną , która rozprowadza środek czyszczący. Szczotka z odpowiednim dociskiem dokładnie wciera środek czyszczący.

5
ODPLAMIANIE

Trudne plamy, które nie zostały wcześniej rozpuszczone, usuwamy dedykowanymi odplamiaczami. Usuwamy gumy do żucia, plastelinę, wosk oraz inne ciężkie zabrudzenia.

6
PŁUKANIE

Dywan jest wielokrotnie płukany pod ciśnieniem czystą wodą.

7
ODWIROWANIE DYWANU

Wykorzystanie dużej wirówki z obrotami silnika 1100 obr/min pozwala po kilku minutach wyciągnąć praktycznie suchy dywan. Z całkowicie mokrego dywanu usuwamy 95% wody.

8
SUSZENIE

Po odwirowaniu wody dywan trafia do suszarni, gdzie przy wykorzystaniu wentylatora przemysłowego, osuszacza powietrza oraz nagrzewnicy dywan jest dosuszany.

9
KONTROLA JAKOŚCI

Po wysuszeniu dywan jest sprawdzany w odpowiednim świetle w celu wyszukania ewentualnych poprawek. W przypadku ich wykrycia cały proces musi zostać powtórzony.

10
PAKOWANIE I TRANSPORT

Czysty i suchy dywan w dniu wydania jest pakowany w folię zabezpieczającą gotowy do transportu.

Dane kontaktowe

+48 887 777 917

biuro@inmago.pl

Dane rejestrowe

Inmago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres: ul. Ks. E. Kasperczyka 58 / 44-300/ Wodzisław Śląski / Polska

NIP: 783-176-04-67 Regon: 367568897

KRS 0000683346 / Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto i Wilda VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

ING Bank Śląski 22 1050 1344 1000 0090 8050 6778